Arnavutköy Tenteci

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

GSM: +90 532 255 15 57                                    TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

GSM: +90 532 255 15 57

TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

Sunvera Tente, Arnavutköy bölgesinde tente ve branda hizmetleri sunan yetkili bir firma olarak hizmet vermektedir. Müşterilerimizin tente tamiri, bakımı, yeniden kurulumu gibi tüm isteklerini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Geniş renk seçeneklerimiz ve dayanıklı kumaş çeşitlerimizle, her türlü ürünü bünyemizde bulabilir ve ihtiyaçlarınıza özel olarak üretebiliriz. Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak veya yaz aylarında güneşten kaçınmak için yaptırabileceğiniz tenteler, her alanda sizleri memnun edecektir.

Firmamız, kalite standartlarına uygun çalışmalar yaparak, müşterilerimize uzun vadede memnuniyet garantisi sunmaktadır. Tüm çalışmalarımız, garantili iş teslimatı adı altında yapılmaktadır.

Tente Çeşitlerimiz

Karpuz Tente, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Sabit Tente, Pergola Tente, Çift Açılı Kapanır Tente, Otomatik Açılır Kapanır Tente, Işıklı Tente ve tüm tente çeşitleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmaktadır.

Branda Çeşitlerimiz

Yat Brandası, Kamelya Brandası, Havuz Brandası, Depo Çadırı, Kubbeli Çadır, Yemekhane Çadırı, Sera Çadırı ve tüm branda ve çadır çeşitlerimiz, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda üretilmektedir.

Güncel Arnavutköy Tente ve Branda Fiyatlarımız

Sunvera Tente, Arnavutköy bölgesinde en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktadır. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

7/24 iletişim imkanı sunan firmamız, her alanda müşterilerimize destek olmaktadır. En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçmek için hemen arayın!

En iyi fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Şimdi bizi arayın ve ücretsiz fiyat teklifinizi alın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Adalar Tenteci

Açık havayı sevenler, evlerinin balkonlarında veya işyerlerindeki açık alanlarda vakit geçirmeyi tercih eder. İstanbul Adalar bölgesinde de bu durum geçerlidir. Adalar'da tente hizmeti sunan firmalar, ev ve işyerlerinin güneş, yağmur, rüzgar ve kar koşullarından...

Beyoğlu Tenteci

Sunvera Tente firması olarak, Beyoğlu'nda tente branda işleri yapan bir firma olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz için estetik ve işlevsel tenteler sunarak onların mekanlarını yağmur, güneş ve rüzgardan koruyoruz. Rakip firmaların sadece işlevsel özelliklerini...

Zeytinburnu Tenteci

Sunvera Tente olarak, Zeytinburnu bölgesinde tente ve branda ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla birlikte, tente branda çadır tamirleri, bakımları ve sıfırdan kurulum işlemleri gibi hizmetleri en üst...