Güngören Tenteci

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

GSM: +90 532 255 15 57                                    TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

GSM: +90 532 255 15 57

TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

Sunvera Tente, Güngören’de tenteci hizmetleri sunan, tente tamir bakım onarım hizmetleriyle uzman personeli ile birlikte en uygun fiyatlarla tente hizmeti veren bir firmadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, tente ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri sunar.

Güngören  Tente Tamir Bakım Onarım Hizmetleri

Eskimiş tente kumaşları, tente çevirme kolları ve motorları arızalandığında Sunvera Tente uzmanlarıyla hızlı bir şekilde çözüm sunar. Aynı gün içinde istediğiniz kumaş modelleri ile değiştirilen tente kumaşları, arızalı tente çevirme kolları ve motorları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güngören  Çeşitli Tente Modelleri

Sunvera Tente  sabit tente modelleri, pergola tente sistemleri, açılır kapanır raylı tenteler, mafsallı tente, manüel ve otomatik tenteler gibi birçok çeşit tente modeli sunar. Tüm bu ürünlerimiz, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilir ve müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunulur.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Sunvera Tente olarak, müşterilerimize en uygun tente hizmetini sunmak için, ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun tente modellerini belirleyerek, hızlı ve etkili bir şekilde çözümler sunuyoruz.

Sonuç olarak, Sunvera Tente olarak, Güngören’deki tente ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizimle iletişime geçerek, tente ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri sunan bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

En iyi fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Şimdi bizi arayın ve ücretsiz fiyat teklifinizi alın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Büyükçekmece Tenteci

Güneşli yaz günlerinde veya yağmurlu kış günlerinde açık alanlarda korunak sağlamak için tenteler oldukça önemlidir. Özellikle işletmeler, kafeler, restoranlar ve ev sahipleri, açık alanlarını müşterileri veya konukları için daha konforlu hale getirmek için tenteleri...

Beylikdüzü Tenteci

Sunvera Tente, Beylikdüzü’nde tente branda işleri yapan bir firma olarak, birçok müşterinin tente sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bizimle çalışarak, otomatik balkon ve teras gölgelikleri, su geçirmez yalıtımlı tenteler gibi ürünlerin yanı sıra...

Çekmeköy Tenteci

Sunvera Tente firması olarak Çekmeköy’de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bir firma olarak, tente ve branda işleri konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap veriyoruz. Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda...