Küçükçekmece Tenteci

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

GSM: +90 532 255 15 57                                    TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

GSM: +90 532 255 15 57

TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

Sunvera Tente, Küçükçekmece’de tente ve branda sektöründe uzmanlaşmış bir firmadır. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en önemli önceliğimiz olarak benimsiyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında tente tamiri, bakımı, onarımı, yeniden dizaynı ve kurulumu yer almaktadır.

Küçükçekmece Tente Tamiri, Bakımı ve Yeniden Dizaynı

Sunvera Tente, geniş bir renk yelpazesine sahip dayanıklı kumaş modelleri ile istediğiniz tente kurulumunu gerçekleştirir. Kış aylarından zarar görmüş, yıpranmış, yırtılmış veya yerinden kopmuş olan tüm tentelerin bakım ve onarımını yapar. Uzman kadromuzla gerçekleştirilen bu işlemler sonunda kullanıma hazır halde sizlere teslim edilir.

Küçükçekmece Tente Güncel Tente Fiyatları

Sunvera Tente, müşterilerine en uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. İstediğiniz tente modeli ve branda çeşitlerini en uygun şekilde elde edebileceğiniz tek adres, Küçükçekmece’de Sunvera Tente’dir. Ödemelerinizi gerek önceden gerekse kurulum ve montaj gerçekleştikten sonra yapabilirsiniz.

Küçükçekmece Tente Müşteri Memnuniyeti

Sunvera Tente olarak müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kaliteli hizmet anlayışımızı devam ettirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm ilçe, semt ve mahallelere hızlı ve etkili bir şekilde ulaşarak, müşterilerimizin tente ve branda ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Siz de tente veya branda ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir, profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

En iyi fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Şimdi bizi arayın ve ücretsiz fiyat teklifinizi alın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Maltepe Tenteci

Sunvera Tente olarak Maltepe'de hizmet veren bir tente ve branda firmasıyız. Profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin tente, pergola, mafsallı tente, karpuz tente, şeffaf kış bahçesi ve diğer branda çözümleri gibi ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır. Maltepe...

Esenler Tenteci

Hoş geldiniz, Sunvera Tente olarak Esenler bölgesinde tente bakım, onarım, tamir, kurulum, montaj ve imalat çalışmaları yürütmekteyiz. Müşterilerimizin %100 memnuniyeti ve sıfır şikayet oranı için uzman bir imalat ve montaj takımına sahibiz. En İyi Esenler Tente...

Büyükçekmece Tenteci

Güneşli yaz günlerinde veya yağmurlu kış günlerinde açık alanlarda korunak sağlamak için tenteler oldukça önemlidir. Özellikle işletmeler, kafeler, restoranlar ve ev sahipleri, açık alanlarını müşterileri veya konukları için daha konforlu hale getirmek için tenteleri...