Üsküdar Tenteci

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

GSM: +90 532 255 15 57                                    TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

GSM: +90 532 255 15 57

TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

Sunvera Tente olarak, Üsküdar’da tente, branda ve pergola alanında müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimizin tente tamir, bakım, onarım ve yeniden dizayn işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız tüm çalışmalar, kaliteli malzemeler kullanılarak ve profesyonel ekiplerimiz tarafından titizlikle işlenerek, garantili iş teslimatı ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Gerek iş yerleri, gerekse konutlar için yaptırılan tente işleri, farklı amaçlar için kullanılabilecek geniş renk seçenekleri ve dayanıklı kumaş modelleriyle hizmetinizdedir. Sunduğumuz hizmetler arasında mafsallı tente, karpuz tente, wintent, stor, şeffaf kış bahçesi, çift açılır, membran, sabit ışıklı modelleri, pergola sistemleri ve daha birçok seçenek yer almaktadır.

Bizler Sunvera Tente olarak, müşteri memnuniyetini en önemli ilke edinerek, gelişen müşteri ihtiyaçlarına en uygun hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özenle seçilmiş kumaş ve malzemeler kullanarak, estetik görünüme sahip, dayanıklı ve kullanışlı tente modelleri tasarlıyoruz.

Üsküdar Tente Modelleri

Mafsallı tente modellerimiz, ön saçaklı, dalgalı biye yapılarak estetik ve şık bir görüntü sağlar. Ön saçak kısımlarına fermuar dikilerek ön kısmı şeffaf branda ile kapatılabilmekte ve motorlu olarak da üretilebilmektedir. Şanzıman çevirme kolu ile rahat açılıp kapanabilen mafsallı tente modeli, Akrilik ithal kumaş ve her renk seçeneğiyle bahçe tentesi, villa tentesi, restaurant tentesi, market tentesi, bakkal tentesi, cafe tentesi, kafeterya tentesi olarak kullanılabilir.

Üsküdar’daki iş yeriniz ya da konutunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tente modeli için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En iyi fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Şimdi bizi arayın ve ücretsiz fiyat teklifinizi alın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Şile Tenteci

Sunvera Tente olarak, tente ve branda işleri konusunda Şile'de hizmet veriyoruz. Amacımız, müşterilerimize güvenli ve hassas hizmet sunarak, tüm taleplerini yerine getirmektir. Tente tamir, bakım, onarım, dizayn ve yeniden yapım gibi tüm hizmetleri kapsayan geniş bir...

Beyoğlu Tenteci

Sunvera Tente firması olarak, Beyoğlu'nda tente branda işleri yapan bir firma olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz için estetik ve işlevsel tenteler sunarak onların mekanlarını yağmur, güneş ve rüzgardan koruyoruz. Rakip firmaların sadece işlevsel özelliklerini...

Florya Tenteci

Sunvera Tente, Florya'da tente ve branda hizmetleri sunan bir firma olarak hizmet vermektedir. Tente tamiri, bakımı ve yeniden kurulumu gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına uygun prensiplerimizle...