Bağcılar Tenteci

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

GSM: +90 532 255 15 57                                    TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

GSM: +90 532 255 15 57

TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

Bağcılar bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Sunvera Tente firmamız, profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla hayal ettiğiniz tenteleri kısa sürede gerçeğe dönüştürüyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, keşif, tasarım, üretim ve kurulum aşamalarında müşterilerimize titizlikle hizmet sunmaktadır.

Bağcılar Tenteci Hizmetlerimiz

Sunvera Tente olarak, 10 yılı aşkın süredir tente satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Siz de bize ulaşarak, tente yaptırma isteğinizi iletebilirsiniz. Ekibimiz, tente yapılacak adresin keşfi için ücretsiz olarak hizmet sunar. Mekana uygun tentenin belirlenmesi, ölçülerin alınması ve müşterinin bilgilendirilmesi aşamalarından sonra artık tente için ilk adım atılır.

Ölçüler alındıktan sonra, tasarım ekibimiz en ideal ve şık tasarımları ortaya koyar ve size özel olarak tente üretimi gerçekleştirilir. Tente hazır hale geldiğinde, deneyimli çalışanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde kurulum titizlikle yapılır. Tente teslim edilmeden önce, tüm kontrolleri yapılarak güvenli bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir. Sunvera Tente, tüm süreçleri sizin için titizlikle yürütür.

Tente Modelleri

Tenteler, dış mekanları kapalı hale getirmek için pek çok yerde kullanılır. Evinizde, bahçenizde, balkon ya da terasınızda kullanabileceğiniz gibi, restoran, kafe, düğün salonu, çay bahçesi gibi pek çok yerde de tercih edilirler. Firmamız, herkesin istediği tenteyi sunabilmek için tüm tente modelleri ile çalışmaktadır.

Karpuz tente, pergola tente, motorlu tente, mafsallı tente, kasetli tente, çift açılır tente, sabit açılır tente gibi pek çok model mevcuttur. Özellikle büyük mekanlarda tercih edilen otomatik tenteler, hem çok estetik dururken hem de tek tuşla kullanılabilecek kadar kolaydır. Tentelerin kurulumunu yaparken tüm motorlu ve elektronik sistem döşenir ve tente teslim edilmeden önce son kontroller yapılır. Sizlere güvenli ve kaliteli tentenin keyfini sürmek kalır. Her türlü tente ve branda işleriniz için ekibimizi 24 saaat arayabilirsiniz.

En iyi fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Şimdi bizi arayın ve ücretsiz fiyat teklifinizi alın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bakırköy Tenteci

Sunvera Tente olarak Bakırköy bölgesine hizmet veren profesyonel bir firma olarak, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri en güvenli, estetik ve dayanıklı şekilde sağlamaktır. Bakırköy'de...

Göktürk Tente ve Branda Hizmetleri

Göktürk semtinde tente ihtiyaçlarınız için en güvenilir çözüm olan Sunvera Tente, sıcak havalarda güneşin zararlı etkilerinden korunmanızı sağlayan bir yapıdır. Göktürk Tente, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve...

Üsküdar Tenteci

Sunvera Tente olarak, Üsküdar'da tente, branda ve pergola alanında müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimizin tente tamir, bakım, onarım ve yeniden dizayn işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız tüm...