Esenler Tenteci

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No: 87/2 Bayrampaşa, İstanbul

GSM: +90 532 255 15 57                                    TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

GSM: +90 532 255 15 57

TEL/FAKS: +90 212 674 82 11

Hoş geldiniz, Sunvera Tente olarak Esenler bölgesinde tente bakım, onarım, tamir, kurulum, montaj ve imalat çalışmaları yürütmekteyiz. Müşterilerimizin %100 memnuniyeti ve sıfır şikayet oranı için uzman bir imalat ve montaj takımına sahibiz.

En İyi Esenler Tente Firması

Sunvera Tente olarak kalitemizden ödün vermeden en uygun fiyatlarla mekanlarınızı ve evlerinizi koruyor ve güzelleştiriyoruz. Alanında uzman olan ekiplerimiz ile profesyonel olarak tente çalışmalarını yürüten yetkili bir firmayız. Tüm çalışmalarımız, iş teslimatı adı altında garanti sertifikalı olarak yapılmaktadır.

Sizlere güvenilir hizmet sunmak için tüm kurum ve kuruluşlardan aldığımız üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile hizmet vermekteyiz. Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tenteyi seçebilir, bizimle iletişime geçerek işinizi halledin.

Ofis, büro, iş yeri, mağaza, fabrika, dükkan, daire, dinlenme alanları, camiler, balkonlar, teras katları gibi tüm alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Mafsallı tente, körüklü tente, sabit tente, pergola tente, ışıklı tente, raylı tente, otomatik tente, çift açılır kapanır tente ve tüm tente çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

Sunvera Tente olarak aynı zamanda tamir işleri de yapmaktayız. Uzman kadromuz, tente tamir ustalarımız, servis ekip personelimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Tüm il, ilçe, semt ve mahallelerde sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

En iyi fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Şimdi bizi arayın ve ücretsiz fiyat teklifinizi alın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bahçelievler Tenteci

Bahçelievler'de tente branda işleri yapan Sunvera Tente firması olarak, sektörde işimizi daima ciddiye alıyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için üstün kalite standartlarına uygun ürünler sunuyoruz. İş yerlerinde, dükkânlarda ve evlerde ihtiyacınız...

Kemerburgaz Tenteci

Sunvera Tente, Kemerburgaz bölgesinde tente ve branda hizmetleri sunan yetkili bir firma olarak hizmet vermektedir. Müşterilerimizin tente tamiri, bakımı, yeniden kurulumu gibi tüm isteklerini başarıyla gerçekleştiriyoruz. Güneşin sıcak ışınlarından kaçmak ve serin...

Eyüp Sultan Tenteci

Sunvera Tente olarak Eyüp Sultan bölgesinde hizmet veren bir firma olarak, tente ve branda ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve güvenilir şekilde karşılıyoruz. Profesyonel ekibimizle tente kurulumu, tamiri, bakımı gibi hizmetlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Eyüp Sultan...